Serdecznie zapraszamy do udziału w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w naszym schronisku w dniach 11-12 stycznia 2020 roku.

 

 

Przed nami kolejny tatrzański finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestra będzie grała w na Polanie Chochołowskiej przez cały finałowy weekend. W sobotę i niedzielę w naszym schronisku kwestować będą wolontariusze ze skarbonkami oraz otwarty będzie orkiestrowy sklepik w którym po okazyjnych cenach odwiedzający będą mogli kupić turystyczne gadżety zasilając tym samym puszki WOŚP.
W sobotę wieczorem, w ramach „wielkiego” schroniskowego finału, odbędą się koncerty. Dla gości zagrają ADSU oraz Włodek Mazoń i przyjaciele.
Koncertom towarzyszyć będzie licytacja na którą przedmioty przekazali: Adam Bielecki, Baza Tatry, Brubeck, e-horyzont, Mrozu, Paterns, Tomek Michniewicz, Mateusz Młynarczyk, MRS Hook, Salewa, Tatrzański Park Narodowy, Termy Chochołowskie, TOPR, UKnowMe Records, Wydawnictwo Czarne, Wydawnictwo Iskry. Dochód z licytacji w całości zasili konto WOŚP. Serdecznie dziękujemy!
Po więcej informacji na temat wydarzenia zapraszamy na nasz profil na facebooku.
grafika WOŚP na stronę i fb